Stylová a elegantní elektronická cigareta eRoll-C

Joyetech téměř po dvou letech přichází s modernější verzí jedné z nejelegantnějších elektronických cigaret eRoll-C. Tato mini e-cigareta nezaujala jen slabší kuřáky, ale i ty, kteří si do společnosti rádi vezmou něco menšího a stylovějšího, místo svých výkonnějších a často i nevzhledných e-cigaret.

 

Na první pohled je jasné, že výraznější změny doznala hlavně e-cigareta. Konkrétně pak její vrchní část – cartridge. Designéři ji nyní ukryli do kovového pouzdra, perfektně tak doléhá na kryt atomizéru a baterii. Kompaktnost a celokovové provedení jen dokazuje, že Joyetech je designovou špičkou na trhu s elektronickými cigaretami.

 

 

elektronická cigareta eRoll-C

 

 

Změn nebylo ušetřeno ani pouzdro, které prošlo redukční kúrou a je tak tenčí než tomu je u předchozího modelu eRoll. Také použité materiály jsou jiné. Tentokrát byl použit kov, který vystřídal plast, díky tomu tak bude dobíjecí pouzdro daleko odolnější. To vše při zachování ostatních parametrů. Stále si tak bude moci užít vysokou kapacitu 1000mAh.

 

 

Samotným bateriím zůstaly důležité funkce jako je ochrana proti zkratu, ochrana proti nízkému napětí a ochrana atomizéru. Kapacita baterie se také nezměnila, zůstává 90mAh, ale díky tomu, že se v pouzdře dobije za pouhých 25-30 minut a se že v sadě nachází druhá e-cigareta, nestane se tak, že by vás eRoll-C nechala během dne na holičkách.

 

 

 Stylová elektronická cigareta

 

 

Novou verzi eRoll-C si u nás lze zakoupit ve třech barevných provedeních: stříbrná, zlatá a černá.